Dom 245 m², Nieporęt

domy wolnostojący • na sprzedaż • rynek wtórny • Nieporęt

1 490 000  • 245 
6 082 zł za m2

4 pokoje • 1 łazienka • budynek budynek parterowy • Rok budowy: 2009

 Kontakt


KLASYCZNY DOM NA OSIEDLU blisko kanału żerańskiego - Rembelszczyzna tuż na granicy z Warszawą

___
PROJEKT BUDYNKU
Parterowy budynek mieszkalny z poddaszem użytkowym i pełnym podpiwniczeniem, którego projekt łączy klasyczny wygląd, otwarte wnętrza i funkcjonalność użytkowania. Wizualnie - jasne i przestronne pomieszczenia korzystające z otwartych przestrzeni wewnątrz i światła wpadającego z zewnątrz, praktycznie - przyjazny układ pomieszczeń zapewniający wygodę codziennego życia mieszkańców.

___
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ - idealny układ dla niedużej rodziny!

Powierzchnia całkowita to 246m², w tym użytkowa 196m² i dwustanowiskowy garaż 32m² :
-na parterze: na wejściu oddzielny doświetlony przedsionek z szafą wnękową z szerokimi drzwiami wejściowymi prowadzącymi do głównego hallu, dalej - hall główny z widokiem na salon i schody oraz wejściem do toalety i piwnicy. Hall stanowi również główną komunikację do kolejnych pomieszczeń: salonu (ponad 30m²) połączonego z jadalnią (13m²) i kuchnią (10m²) - wszystko zaprojektowano na otwartej przestrzeni jednocześnie zapewniając oddzielenie kuchni od salonu (ścianą klatki schodowej). Idealne rozwiązanie, które daje prywatność kuchni i otwartą przestrzeń salonu. Dodatkowo salon oraz jadalnia mają okna tarasowe - zapewniające możliwość wyjścia do ogrodu,
-piwnica: składa się z kilku pomieszczeń gospodarczych pełniących funkcję spiżarni, pralni, kotłowni - duża przestrzeń do magazynowania (dodatkowo z niezależnym wejściem od strony ogrodu, wnętrza piwnicy do wykończenia),
-piętro: na piętro prowadzą odkryte schody zaprojektowane po łuku ozdobione naturalnym kamieniem i kutymi balustradami, po nich wchodzimy do hallu głównego prowadzącego do dwóch sypialni gościnnych, dużej łazienki i głównej sypialni (z balkonem i własną garderobą),
-garaż o pow. 32m², dwustanowiskowy o szerokości 5,6m, z wejściem główną bramą garażową, z doświetleniem okiennym
___
INSTALACJE
Właściciel wyposażył nieruchomość we wszystkie niezbędne instalacje: elektryczną, grzewczą - gazową oraz wodną - przyłącze do sieci miejskiej, dodatkowo własne ujęcie wody na potrzeby gospodarcze - studnia, zbiornik na nieczystości płynne (szambo). Ponadto w budynku zamontowano kominek, system alarmowy, pełną instalację do montażu odkurzacza centralnego, okablowanie antenowe do każdej z sypialni. W budynku zamontowano również solary.
___
TEREN DZIAŁKI
Cała posesja jest ogrodzona, z podjazdem przed budynkiem i bardzo przestronną częścią ogrodową zapewniającą prywatność na tarasie i w ogrodzie. Zieleń wokół budynku została zaprojektowana wzdłuż granicy z sąsiadami. W bezpośrenim otoczeniu wszystkie działki są już zabudowane. Taras oraz największa część ogrodu idealnie nasłoneczniona - strona południowa.
___
POŁOŻENIE
Nieruchomość jest położona w podwarszawskiej miejscowości Rembelszczyna - na niedużej ulicy nowych domów jednorodzinnych w sąsiedztwie deptaka nad Kanałem Żerańskim. Kilka minut pieszo do głównej drogi, obok Lidl, przystanek autobusowy.
Położenie w tej części miejscowości zapewnia szybkie połączenie z Warszawą ale jednocześnie bliskie sąsiedztwo terenów zielonych (ścieżka piesza i rowerowa nad kanałem). Idealna podmiejska lokalizacja dla osób pracujących w Warszawie i potrzebujących odpoczynku w czasie prywatnym. Polecamy!

450m przystanek ZTM „Długorzeczna 02” linie 705, 735, 736
450m Lidl
do 2,5km najbliższy żłobek i przedszkole
główny dojazd od Warszawy ul. Płochocińska
___
DODATKOWE INFORMACJE

Możliwość oglądania budynku również w czasie dnia, klucze do dyspozycji agenta!
Oferta wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej
0% Kupujący nie ponosi kosztów pośrednika. Wynagrodzenie biura zostało uzgodnione wyłącznie z właścicielem.
Lokalne biuro nieruchomości Geometr Jabłonna, nr licencji 5694.

Nr oferty w biurze 9070.
  • powierzchnia: 245 m2
  • powierzchnia działki: 1000 m2
  • liczba pięter w budynku: budynek parterowy
  • liczba pokoi: 4 pokoje
  • liczba łazienek: 1 łazienka
  • rok budowy: 2009
  • ogrzewanie: gazowe
  • numer oferty: 9070
  • data dodania: 11 Kwiecień 2023
  • data ostatniej aktualizacji: 11 Kwiecień 2023


Dane kontaktowe

Logo agencji

GEOMETR NIERUCHOMOŚCI

ul. Zegrzyńska 15B 05-110 Jabłonna

tel: +48 22 774 11 11

Geometr Nieruchomości

tel: +48 692 811 022

Osoba do kontaktu: Urszula Gabrysiak