Dom 135 m², Jabłonna, Ojca Augustyna Kordeckiego

domy wolnostojący • na sprzedaż • rynek wtórny • Jabłonna • Ojca Augustyna Kordeckiego

999 000  • 135 
7 400 zł za m2

5 pokoi • 1 łazienka • budynek budynek parterowy • Rok budowy: 2003

 Kontakt


IDEALNA OFERTA DO ZAMIESZKANIA NA JUŻ - pod miastem, blisko Warszawy

___

POŁOŻENIE - główny atut nieruchomościNieruchomość jest położona w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji w Chotomowie, bezpośrednio przy jednej z głównych ulic miejscowości - bezpośrednio z wjazdem z drogi asfaltowej (ul. Kordeckiego). W bezpośrednim sąsiedztwie domu znajdują się wyłącznie domy jednorodzinne, jednocześnie po drugiej stronie ulicy lokalny sklep. Z tej lokalizacji jest wszędzie blisko: sklep, stacja PKP, przystanek autobusowy, szkoła, przedszkole, ścieżki leśne - wszystko kilkanaście minut pieszo - chodnikiem ulicą.

___

PROJEKT BUDYNKUDom został wybudowany w 2003 roku w technologii tradycyjnej. Jest to murowany dwukondygnacyjny budynek mieszkalny, bez piwnicy, z poddaszem mieszkalnym, którego projekt łączy prosta bryła i tradycyjne wykończenie z funkcjonalnością użytkowania.

Łączna powierzchnia użytkowa domu to 135m² i składają się na nią:

- na parterze: sień od wejścia z drzwiami bocznymi do pomieszczenia gospodarczego (kotłownia, garderoba, pralnia łącznie 12m²) oraz z możliwością przejścia do części kuchennej, dalej przedpokój prowadzi do otwartego przestrzennego hallu głównego, który stanowi połączenie komunikacyjne do następnych pomieszczeń tj. klatki schodowej na piętro, dolnej ŁAZIENKI (prysznic, toaleta), POKOJU GOŚCINNEGO/GABINETU (14m²) a także dużego otwartego SALONU (28m²) połączonego z JADALNIĄ i KUCHNIĄ (10m²). W salonie zaprojektowano szerokie okna z wyjściem na przestronny zadaszony taras i na ogród,

- na piętrze: drewniane schody i doświetlona klata prowadzą na drugi hall na piętrze z którego wchodzimy do TRZECH SYPIALNI (sypialnia główna z możliwością podziału na dwie -24m² , 2 sypialnie dziecięce (2x12m²) z wspólnym dużym i zadaszonym tarasem), górnej ŁAZIENKI (wanna, toaleta - 7m²). Nad całym piętrem jest dodatkowo strych gospodarczy.

___

STAN WYKOŃCZENIABudynek jest całkowicie wykończony - zapewnia tradycyjny ciepły klimat wnętrz podkreślony naturalnym drewnianym wykończeniem podłóg, ościeżnic, drzwi co sprawia że w budynku można w zasadzie zamieszkać bez ponoszenia dużych dodatkowych nakładów. Dotyczy to nie tylko wnętrz ale również budynku na zewnątrz oraz ogrodu.

___

INSTALACJE - WYGODA i NISKIE KOSZTY UŻYTKOWANIA!!!!Dom jest przyłączony do sieci energetycznej, własnego ujęcia wody, indywidualnego zbiornika na nieczystości płynne oraz miejskiej sieci gazowej. Jest ogrzewany poprzez system dystrybucji powietrza - piec nadmuchowy amerykańskiego producenta MILLER - rozwiązanie które pozwala nie tylko na szybkie sterowanie ciepłem w domu ale także aktywną wymianę powietrza z regulacją dopływu powietrza i filtrowania ale także chłodzenia latem przy współpracy z systemem klimatyzacji. W żadnym z pomieszczeń nie ma grzejników. Budynek ponadto został wyposażony w system podlewania ogrodu, instalację alarmową, kominek - wszystko co zapewnia niskie koszty eksploatacji oraz praktycznie bezobsługowe użytkowanie.

Opłaty za dwa miesiące zimowe listopad/grudzień 2021: gaz - 380 zł, prąd 2x236 zł

___

TEREN DZIAŁKI - zaaranżowany ogród, liczne nasadzenia, zieleń wokół domuCała posesja jest ogrodzona, częściowo zadrzewiona drzewami i krzewami ozdobnymi a także zielonym szpalerem wzdłuż całego ogrodzenia co zapewnia całkowitą prywatność na terenie ogrodu. Mieszkańcy domu odpoczywają na 40metrowym zadaszonym tarasie - od strony południowej.

Teren wokół domu, podjazd, podejście do furtki - wszystko zostało wyłożone kostką. Posesja nie wymaga żadnych bieżących nakładów!Polecamy i zapraszamy do obejrzenia tej nieruchomości!

___

DODATKOWE INFORMACJEOferta wyłącznie w naszym biurze - 0% Kupujący nie ponosi kosztów pośrednika.

Nieruchomość jest udostępniana bez obecności właściciela - WYŁĄCZNIE w godzinach ustalonych wcześniej (KLUCZE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI).Lokalne biuro nieruchomości Geometr Jabłonna, nr licencji 5694.

Zapraszamy! Nr oferty w biurze 8973, telefon kontaktowy w sprawie tej oferty 22 774 11 11, 604 930 022 / 692 811 022 !  • powierzchnia: 135 m2
  • powierzchnia działki: 1000 m2
  • liczba pięter w budynku: budynek parterowy
  • liczba pokoi: 5 pokoi
  • liczba łazienek: 1 łazienka
  • rok budowy: 2003
  • ogrzewanie: własne
  • numer oferty: 8973
  • data ostatniej aktualizacji: 14 Marzec 2022


Dane kontaktowe

Logo agencji

GEOMETR NIERUCHOMOŚCI

ul. Zegrzyńska 15B 05-110 Jabłonna

tel: +48 22 774 11 11

Geometr Nieruchomości

tel: +48 604 930 022

Osoba do kontaktu: Adam Grabowski