Dom 287 m², Jabłonna, Słoneczna Polana

dom w zabudowie szeregowej • na sprzedaż • rynek wtórny • Jabłonna • Słoneczna Polana

495 000  • 287 
1 725 zł za m2

6 pokoi • 1 łazienka • budynek budynek parterowy • Rok budowy: 1996

 Kontakt

DOM DLA RODZINY - idealna podmiejska lokalizacja Jabłonna Przylesie
___
PROJEKT BUDYNKU

Dom został wybudowany w ramach inwestycji Osiedle Słoneczna Polana w latach 90 przez firmę specjalizującą się w technologii szkieletowej tzw. "kanadyjskiej". Jest to trzy-kondygnacyjny budynek mieszkalny w zabudowie szeregowej, którego projekt zapewnia nietypową dla segmentów dużą przestrzeń użytkową. Ciekawy układ pomieszczeń, maksymalnie wykorzystane powierzchnie zapewnią wygodę użytkowania dużej rodzinie.
___
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

Powierzchnia użytkowa 156m², całkowita budynku to 287m² łącznie dla 3 kondygnacji, w tym :
- poziom pierwszy mieszkalny: przedpokój wejściowy (pow. 6m²) z dużą szafą wnękową, dalej hall główny prowadzący do klatki schodowej na piętro oraz wszystkich pomieszczeń na parterze tj. przestronnej kuchni połączonej z jadalnią (łącznie 21m²), WC, dużego salonu (28m) z wyjściem na taras od strony ogródka, pokoju gabinetowego (15m²)
- poziom drugi mieszkalny: hall (5,6m²), sypialnia główna (15m²) z łazienką (5,5m²) oraz trzy dodatkowe sypialnie każda z niedużą garderobą, łazienka,
- poziom gospodarczy na kondygnacji podziemnej: garaż jednostanowiskowy (15m²), duże pomieszczenie do własnej aranżacji (54m²), kotłownia, zaplecze socjalne.
___
STAN WYKOŃCZENIA

Budynek jest wykończony, był zamieszkiwany od 1996 roku przez pierwszych właścicieli. Na parterze na podłogach są płytki, na górze wszędzie poza łazienkami wykładzina. W pomieszczeniach na piętrze nie ma żadnych skosów.
Aktualnie dom został w środku odmalowany. Standard wyposażenia - lata 90. Możliwość wprowadzenia w szybkim terminie.
___
INSTALACJE

Dom został wyposażony w przyłącze do sieci kanalizacyjnej oraz wodociągowej (dostępnej dla osiedla), posiada ogrzewanie centralne (piec olejowy - zbiornik został umieszczony w oddzielnym pomieszczeniu w piwnicy) , instalację elektryczną. Na osiedlu jest również gaz miejski i kabel komunikacyjny.
___
TEREN DZIAŁKI

Budynek jest segmentem skrajnym na działce o pow. 343m². Front jest otwarty (wjazd do garażu) i wejście od strony skrajnej, ogród i część tarasowa na tyłach budynku ogrodzona. Na terenie działki, na granicy z działkami sąsiednimi - stare nasadzenia i zieleń zapewniająca prywatność na tarasie i terenie ogrodu. Teren przed wejściem wyłożony kostką, dodatkowo na końcu uliczki tuż przed domem można korzystać z miejsc parkingowych.
___
POŁOŻENIE - największy atut nieruchomości

Nieruchomość jest położona w zielonej zacisznej lokalizacji na niedużym osiedlu Słoneczna Polana - bardzo blisko lasu. Teren osiedla jest ogrodzony, uliczki wyłożone kostką, posiada własny parking. Droga prowadząca do budynku nie jest drogą przejazdową, parkują na niej jedynie mieszkańcy dwóch ostatnich segmentów. Zaciszna lokalizacja osiedla i położenie w otoczeniu lasów państwowych nie wyklucza dostępu do infrastruktury miejskiej, która powstała dla całego osiedla Przylesie w Jabłonnie (niedaleko do przystanku autobusowego, lokalnego sklepu i punktów usługowych, dojazd do głównej drogi do Warszawy to 3 minuty, odległość do ścisłego centrum Warszawy to 22km).
Polecamy i zapraszamy do obejrzenia tej nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie!

___
POLECAMY

Dom będzie idealnym miejscem dla dużej rodziny ale również dla osób, które pracują w domu (4 sypialnie, podział na część wspólną i część prywatną na piętrze) a także dla tych, którzy docenią zaciszną i zieloną lokalizację przy złożeniu codziennych dojazdów do pracy do Warszawy.
___
DODATKOWE INFORMACJE

Oferta wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej

KLUCZE DO DOMU NASZYM BIURZE - możliwość umówienia się na spotkanie również w godzinach pracy!!!

0% Kupujący nie ponosi kosztów pośrednika. Wynagrodzenie biura zostało uzgodnione wyłącznie z właścicielem.
Lokalne biuro nieruchomości Geometr Jabłonna, nr licencji 5694.
Zapraszamy! Nr oferty w biurze 8695, telefon kontaktowy w sprawie tej oferty 22 774 11 11, 604 930 022 / 692 811 022

Nr oferty w biurze 8786.
 • powierzchnia: 287 m2
 • powierzchnia działki: 343 m2
 • liczba pięter w budynku: budynek parterowy
 • liczba pokoi: 6 pokoi
 • liczba łazienek: 1 łazienka
 • wyposażenie: telefon
 • rok budowy: 1996
 • ogrzewanie: olejowe
 • numer oferty: DS8817 - DS/8817
 • data dodania: 24 Czerwiec 2020
 • data ostatniej aktualizacji: 24 Czerwiec 2020


Dane kontaktowe

GEOMETR NIERUCHOMOŚCI

ul. Zegrzyńska 15B 05-110 Jabłonna

tel: +48 22 774 11 11

Geometr Nieruchomości

tel: +48 604 930 022

Osoba do kontaktu: Adam Grabowski

 Wyślij wiadomość e-mail