Dom 183 m², Legionowo, Gdańska

domy wolnostojący • na sprzedaż • rynek wtórny • Legionowo • Gdańska

680 000  • 183 
3 716 zł za m2

5 pokoi • 1 łazienka • budynek budynek parterowy • Rok budowy: 1997

 Kontakt

WYJĄTKOWY BUDYNEK MIESZKALNY SKŁADAJĄCY SIĘ Z DWÓCH ODRĘBNYCH CZĘŚCI UŻYTKOWYCH - POŁĄCZONYCH ZADASZONYM WEJŚCIEM
---
LOKALIZACJA
Budynek jest położony w jednorodzinnej części miasta, do 1km od stacji PKP Legionowo. Dojazd drogami uwtardzonymi, miejskimi. Działka blisko torów (są ekrany).
---
PROJEKT BUDYNKU
Dom został zaprojektowany jako budynek łączący dwie części: mieszkalną oraz usługową gdzie właściciele planowali mieć swoją pracownię. Dzięki temu - dzisiaj może funkcjonować jako dom i pracownia lub jako dom dla rodziny wielopokoleniowej. Każda z części ma wejście z zadaszonego wymurowanego łukami ganku, gdzie można postawić meble ogrodowe, wkomponować zieleń w donicach - lub wykorzystać to miejsce użytkowo jako idealne zadaszone schronienie na wózek, rowery, grilla.
---
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

Budynek ma łącznie 183m² powierzchni, w tym 3 kondygnacje użytkowe.
-piwnica (pół kondygnacji podziemnej): kotłownia, pomieszczenie gospodarcze, garaż jednostanowiskowy - łącznie 33m²
-na parterze: wejście z zadaszonego ganku do dwóch części budynku, skrzydło lewe (użytkowe lub mieszkalne łącznie 58m² oraz budynek mieszkalny w części prawej łącznie 92m²)

CZĘŚĆ MIESZKALNA GŁÓWNA

- wejście do budynku (hall wejściowy) prowadzi do otwartego pomieszczenia (łącznie ok. 37m²) łączącego z jednej strony kuchnię z drugiej salon z miejscem na kominek oraz oknem tarasowym z widokiem na ganek, dalej po schodach na półpiętrze duży salon z oknami z dwóch stron (ok. 17m²), wykuszem oraz łazienką (ok. 12m²), dalej po następnych schodach na piętrze dwie oddzielne sypialnie (ok. 15m² i 11m²), po schodach jeszcze na półpiętro - pomieszczenie na poddaszu z łazienką lub pralnią (łącznie ok. 20m²). Ta część budynku nie nadaje się dla osób mających problemy z chodzeniem po schodach.

CZĘŚĆ UŻYTKOWA - MIESZKALNA lub PRACOWNIA

Ta część budynku stanowi lewe skrzydło nieruchomości i jest zupełnie samodzielnym pomieszczeniem chociaż umieszczonym w bryle całego domu. Jest to parterowy budynek o łącznej powierzchni 58m², z dodatkowym wyjściem na ogród leśny. W skład jego powierzchni użytkowej wchodzą: pomieszczenie główne ponad 47m², łazienka z wc, garderoba lub kuchenka. Może funkcjonować jako dodatkowa część mieszkalna lub użytkowa służąca działalności prowadzonej przez właściciela.
---
STAN WYKOŃCZENIA
Budynek został wybudowany w technologii tradycyjnej, murowanej pokryty blacho dachówką. W części elewacji został położony tynk, w części parterowej cegła klinkierowa. Z zewnątrz budynek wymaga jedynie odmalowania ścian i drobnych napraw.
Aktualnie wewnątrz budynek jest w całości wykończony do stanu deweloperskiego (prace budowlane mokre, przyłącza, instalacje, wylewki). Nie jest urządzony, jedynie w części pomieszczeń urządzono tymczasowe mieszkanie. Generalnie wymaga uprzątnięcia, odmalowania i wykończenia w zakresie prac jak od stanu deweloeprskiego - położenia okładzin podłogowych, zrobienia łazienek, kuchni itd.
Instalacje dostępne w budynku: woda z ujęcia własnego, szambo - zbiornik szczelny, (w ulicy jest miejska sieć wodno-kanalizacyjna), instalację elektryczną oraz gazową (gaz miejski, nowy piec wraz z oprzyrządowaniem).
---
TEREN DZIAŁKI
Działka jest dodatkowym atutem nieruchomości. Została podzielona na leśny ogród, ze starodrzewem sosnowym od strony południa oraz część użytkową podwórza wokół domu. Cała posesja jest ogrodzona (front ogrodzenia to słupki murowane z przęsłami metalowymi, z tyłu siatka na podmurówce). Na drugiej części działki od podwórza, nieduży tymczasow budynek gospodarczy (do usunięcia - barak mobilny). W linii zabudowań gospodarczych od strony ogrodzenia duże choiny odgradzające działkę od ulicy.

Polecamy ze względu na lokalizację ale także potencjał budynku!
---
DODATKOWE INFORMACJE

Oferta wyłącznie w naszym biurze - 0% Kupujący nie ponosi kosztów pośrednika. Wynagrodzenie biura zostało uzgodnione wyłącznie z właścicielem.
Lokalne biuro nieruchomości Geometr Jabłonna, nr licencji 5694.

Zapraszamy do oglądania! Nr oferty w biurze 8808, telefon kontaktowy w sprawie tej oferty 22 774 11 11, 604 930 022 / 692 811 022 !

  • powierzchnia: 183 m2
  • powierzchnia działki: 1500 m2
  • liczba pięter w budynku: budynek parterowy
  • liczba pokoi: 5 pokoi
  • liczba łazienek: 1 łazienka
  • wyposażenie: telefon
  • rok budowy: 1997
  • numer oferty: DS8808 - DS/8808
  • data dodania: 7 Maj 2020
  • data ostatniej aktualizacji: 8 Maj 2020


Dane kontaktowe

GEOMETR NIERUCHOMOŚCI

ul. Zegrzyńska 15B 05-110 Jabłonna

tel: +48 22 774 11 11

Geometr Nieruchomości

tel: +48 692 811 022

Osoba do kontaktu: Urszula Gabrysiak

 Wyślij wiadomość e-mail