Wynajmę działkę 3350 m², Wieliszew, Sosnowa, Poddębie

działka budowlana • do wynajęcia • rynek wtórny • Wieliszew • Sosnowa, Poddębie

2 500  • 3350 
zł za m2

 Kontakt

ATRAKCYJNIE POŁOŻONY TEREN DO WYNAJĘCIA - Poddębie trasa na Nasielsk
___
Plac położony bezpośrednio przy lokalnej głównej drodze (nawierzchnia asfaltowa), w części ogrodzony, płaski, przygotowany do utwardzenia lub naniesień.
Duża powierzchnia i korzystne wymiary umożliwią zaplanowanie każdej działalności. Teren jest ładnie ogrodzony i widoczny dla przejezdnych. W części (około 1000m) aktualnie zadrzewiony - do wykorzystania na cele prowadzonej działalności ale również byłaby możliwość wycinki jeśli wymagałby tego najemca.
___
DANE TECHNICZNE
Plac ma bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej, szeroki odgrodzony od asfaltu ale jednocześnie idealnie widoczny z drogi front. Ukształtowanie terenu płaskie, obszar niezabudowany - z możliwością utwardzenia kostką/płytą, z możliwością lekkiej zabudowy. Aktualnie jest możliwość przyłącza do sieci energetycznej do 20kW a na dodatkowy wniosek do 50kW, woda do przyłączenia, dodatkowo właściciel zapewnia również możliwość utwardzenia placu - wszystko w cenie umowy najmu.
___
Dla KOGO…
Działka będzie idealna dla wielu rodzajów działalności. Kształt i ekspozycja względem ulicy publicznej gwarantują jej korzystne zagospodarowanie jak również użytkowanie.
Proponujemy wszystkim klientom który potrzebują terenu gospodarczo-użytkowego - na parkingi, bazy, składy, kontenery. Plac będzie również idealny na działalność rekreacyjno-usługową dla letników (zieleń otoczenia lasek i kanałek, okolica domków rekreacyjnych i szlaków rekreacyjnych) a także handlową wymagającą ekspozycji oferowanych towarów i wygodnego parkingu. Właściciel pomoże załatwić wszlelkie formalności związane z rejestracją działalności, wystawi fakturę VAT. Miesięczna stawka czynszu najmu to brutto 2500 zł - do negocjacji, plus opłaty za zużycie mediów.

Polecamy i zapraszamy do oglądania!
___
DODATKOWE INFORMACJE

Oferta wyłącznie w naszym biurze - 0% Najemca nie ponosi kosztów pośrednika. Wynagrodzenie biura zostało uzgodnione wyłącznie z właścicielem.
Lokalne biuro nieruchomości Geometr Jabłonna, nr licencji 5694.

Nr oferty w biurze 8751.
  • powierzchnia: 3350 m2
  • powierzchnia działki: 3350 m2
  • numer oferty: ZW8751 - ZW/8751
  • data ostatniej aktualizacji: 18 Kwiecień 2020


Dane kontaktowe

GEOMETR NIERUCHOMOŚCI

ul. Zegrzyńska 15B 05-110 Jabłonna

tel: +48 22 774 11 11

Geometr Nieruchomości

tel: +48 692 811 022

Osoba do kontaktu: Urszula Gabrysiak

 Wyślij wiadomość e-mail