Dom 232 m², Chotomów, Złota

domy wolnostojący • na sprzedaż • rynek wtórny • Chotomów • Złota

1 050 000  • 232 
4 526 zł za m2

5 pokoi • 1 łazienka • budynek budynek parterowy • Rok budowy: 2018

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt

NOWOCZESNY DOM WŚRÓD ZIELENI - Chotomów pod Warszawą

---
PROJEKT BUDYNKU

Dom został wybudowany w 2018 roku, na indywidualne zlecenie właściciela nieruchomości. Jest to piętrowy budynek mieszkalny, którego projekt połączył nowoczesne wnętrza z funkcjonalnością użytkowania. Wizualnie - jasne i przestronne pomieszczenia korzystające z otwartych przestrzeni wewnątrz i zieleni ogrodu na zewnątrz, praktycznie - przyjazny układ pomieszczeń zapewniający wygodę codziennego życia mieszkańców.

___
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ - idealny układ dla rodziny!

Łączna powierzchnia całości to 232m², w tym użytkowa 184m² i gospodarcza 48m² :

- na parterze: po wejściu oddzielny doświetlony przedsionek (7m²) z drzwiami wejściowymi do garażu i miejscem na szafę wnękową, dalej za oddzielnymi drzwiami - hall główny z wysokim sufitem i widokiem na część piętra i schody, hall stanowi również główną komunikację do kolejnych pomieszczeń: gabinetu (pokoju gościnnego 12m²), salonu (27m²) połączonego z jadalnią (12m²) i kuchnią (13m²), spiżarni (5m²) łazienki dolnej (7m²) - wszystko na otwartej przestrzeni z oknami tarasowymi i wyjściem na taras przy jadalni oraz w salonie. Za spiżarnią mieści się korytarz z łazienką (WC, prysznic) i wejście do pomieszczenia gospodarczego (pralnia, suszarnia, kotłownia) również z możliwością przejścia do garażu,

- na piętro prowadzą odkryte schody, za nimi widoczny z dołu hall główny ponad 15m² prowadzący do dwóch sypialni dziecięcych z łazienką (każda sypialnia z własną garderobą) i ostatniej głównej sypialni „rodziców” również z własną garderobą, łazienką i dużymi oknami z wyjściem na taras (widok na ogród),

- garaż o pow. 39m, dwustanowiskowy o szerokości 6,5m, z wejściem od strony przedsionka lub od strony zaplecza gospodarczego domu, doświetlony.

___
STAN WYKOŃCZENIA

Budynek jest wykończony na parterze, na piętrze wszystkie pomieszczenia do ukończenia (przygotowane pod biały montaż, podłogi wylewki, ściany i sufity wszystko ocieplone, otynkowane - przygotowane do malowania i meblowania). Częśc parterowa wykończona została przy użyciu wysokiej jakości materiałów.

___
INSTALACJE

Budynek jest nowy, posiada wszystkie nowoczesne i niezbędne rozwiązania techniczne gwarantujące dużą funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania. Właściciel wyposażył nieruchomość w podstawowe instalacje jak elektryczna, grzewcza - gazowa oraz wodno-kanalizacyjna - własne ujęcie wody i zbiornik na nieczystości płynne. Ponadto w budynku zamontowano kominek z płaszczem wodnym z rozprowadzeniem ciepła do pomieszczeń - na kaloryfery, zastosowano wylewki anhydrytowe do lepszego przewodzenia ciepła, system rekuperacji zamiast zwykłej wentylacji, system alarmowy łącznie z przygotowaniem do montażu systemu kamer zewnętrznych, pełna instalacja do montażu odkurzacza centralnego, okablowanie satelitarne do każdej z sypialni, podwieszane sufity z rozbudowanym okablowaniem do oświetlenia punktowego.
Wszystkie rozwiązania pozwalają cieszyć się dużymi przestrzeniami w budynku bez konieczności ponoszenia większych kosztów użytkowania.

___
TEREN DZIAŁKI

Cała posesja jest ogrodzona, z podjazdem przed budynkiem i bardzo przestronną częścią ogrodową zapewniającą prywatność na tarasie i w ogrodzie. Zieleń wokół budynku została naturalnie zachowana - malownicze brzoza i sosny stanowią idealną przestrzeń zapewniającą prywatność wokół budynku.

___
POŁOŻENIE

Nieruchomość jest położona w gminie Jabłonna, w miejscowości Chotomów - na niedużej ulicy nowych domów jednorodzinnych na działkach częściowo leśnych. W sąsiedztwie wyłącznie domy. Ruch na drodze - to tylko lokalni mieszkańcy i ich goście. Na co dzień właściciel korzysta z transportu samochodowego ale można korzystać z przystanku autobusowego lub stacji PKP Chotomów (kilka minut pieszo).
Położenie w tej części miejscowości zapewnia szybkie połączenie z Warszawą ale jednocześnie bliskie sąsiedztwo terenów zielonych (tereny leśne zaraz obok). Idealna podmiejska lokalizacja dla osób pracujących w Warszawie i potrzebujących odpoczynku w czasie prywatnym. Polecamy!

---
DODATKOWE INFORMACJE

Możliwość oglądania budynku również w czasie dnia, klucze do dyspozycji agenta!
Oferta wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej

0% Kupujący nie ponosi kosztów pośrednika. Wynagrodzenie biura zostało uzgodnione wyłącznie z właścicielem.
Lokalne biuro nieruchomości Geometr Jabłonna, nr licencji 5694.

Dane kontaktowe

GEOMETR NIERUCHOMOŚCI

ul. Zegrzyńska 15B 05-110 Jabłonna

tel: +48 22 774 11 11

Geometr Nieruchomości

tel: +48 692 811 022

Osoba do kontaktu: Urszula Gabrysiak

 Wyślij wiadomość e-mail

  • powierzchnia: 232 m2
  • powierzchnia działki: 1450 m2
  • liczba pięter w budynku: budynek parterowy
  • liczba pokoi: 5 pokoi
  • liczba łazienek: 1 łazienka
  • rok budowy: 2018
  • numer oferty: DS8744 - DS/8744
  • data ostatniej aktualizacji: 10 Luty 2020

Dane kontaktowe

GEOMETR NIERUCHOMOŚCI

ul. Zegrzyńska 15B 05-110 Jabłonna

tel: +48 22 774 11 11

Geometr Nieruchomości

tel: +48 692 811 022

Osoba do kontaktu: Urszula Gabrysiak

 Wyślij wiadomość e-mail