Mieszkanie 90 m², Legionowo, Generała Roi, Osiedle Nowy Bukowiec

mieszkanie • na sprzedaż • rynek wtórny • Legionowo • Generała Roi, Osiedle Nowy Bukowiec

475 000  • 90 
5 278 zł za m2

4 pokoje • 1 łazienka • 2 piętro • budynek 3 piętrowy

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt

ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ - przygotowana do wprowadzenia od zaraz!
_
LOKALIZACJA

Lokal mieszkalny jest położony na osiedlu NOWY BUKOWIEC zlokalizowanym na obrzeżach centrum Legionowa. Jest to zamknięty i strzeżony kompleks budynków wielorodzinnych w niskiej i mało-intensywnej zabudowie z zagospodarowaniem terenu gwarantującym ciszę i zieleń na terenie samego osiedla jak również w sąsiedztwie, gdzie mieszkańcy korzystają z terenu leśnego bezpośrednio w granicy osiedla. Położenie nieruchomości zapewnia jednocześnie dostęp do infrastruktury miejskiej - Nowy Bukowiec jest oddalony niespełna 1km od ścisłego centrum Legionowa i stacji PKP (szybka kolej miejska) - do 15 minut pieszo!
Mieszkanie jest wyjątkowe pod względem samej lokalizacji ponieważ mieści się w bloku sąsiadującym z kompleksem leśnym w końcowej zacisznej części osiedla.

Organizacja terenu osiedla zapewnia bezpieczeństwo (kontrola osób wjeżdżających) oraz wygodę i komfort codziennego życia (zadbana zieleń, bezpieczeństwo zabawy dla dzieci, lokalny sklep spożywczy, furtka do lasu, możliwość odbioru przesyłek kurierskich w recepcji ochrony, ogólno dostępne miejsca postojowe).
_
INFORMACJE O LOKALU

Mieszkanie jest usytuowane na drugim piętrze niedużego 3 kondygnacyjnego bloku, liczy prawie 90m² powierzchni użytkowej, na którą składają się: duży przedpokój wejściowy (szeroki i ustawny, z szafą wnękową) łączący się z hallem komunikacyjnym prowadzącym do każdego z pomieszczeń mieszkania, tj. salonu z wyjściem na duży południowo-wschodni taras (10m²), otwartej kuchni z wydzieloną niedużą częścią jadalni, trzech sypialni oraz łazienki.

Układ pomieszczeń oraz położenie lokalu zapewniają słoneczne, przestronne wnętrza oraz funkcjonalność użytkowania lokalu. Sypialnie zaprojektowano od strony leśnej (okna wychodzą bezpośrednio na teren zielony, bez sąsiedztwa) co zapewnia wyjątkową zaciszną atmosferę w tej części mieszkania, a kuchnię i salon z tarasem usytuowano od dodającej energii wnętrzom strony wschodniej i południowej.

Wnętrza są wykończone, bardzo zadbane, nie wymagają ponoszenia żadnych dodatkowych nakładów. Na podłogach położono gres w częściach użytkowych oraz deskę dębową w salonie oraz wszystkich sypialniach. Dodatkowo w łazience została zainstalowana podgrzewana podłoga i wydzielona część na pralnię oraz dużą szafę wnękową zapewniającą zaplecze gospodarcze.

_
PRZESTRZEŃ GOSPODARCZA - DODATKOWE ATUTY MIESZKANIA
Do lokalu mieszkalnego przynależy duża (potrójna) komórka lokatorska (wyposażona w stalowe regały gospodarcze - wejście do komórki bezpośrednio z garażu lub z klatki wejściowej). Dodatkowo można do tego mieszkania dokupić 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym (brama wjazdowa do garażu obok klatki wejściowej).

Klatka schodowa jest czysta, zadbana, wejście główne zabezpieczone domofonem.

_
OPŁATY
Opłaty miesięczne w lokalu aktualnie to koszt około 580 przy trzech osobach zł w tym czynsz, ogrzewanie (z sieci miejskiej), woda, ścieki, kanalizacja, zarządzanie osiedlem. Dodatkowo należy doliczyć jedynie prąd, dostawców IT oraz podatki.

_
INFORMACJE DODATKOWE

Lokal nie jest zamieszkiwany, został przygotowany do sprzedaży i przekazania nowemu właścicielowi od zaraz.
Zapraszamy do umówienia się na oglądanie nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie!

Oferta wyłącznie w naszym biurze - 0% Kupujący nie ponosi kosztów pośrednika. Wynagrodzenie biura zostało uzgodnione wyłącznie z właścicielem.
Lokalne biuro nieruchomości Geometr Jabłonna, nr licencji 5694.

Zapraszamy do oglądania! Nr oferty w biurze 8675 - telefon kontaktowy w sprawie tej oferty 22 774 11 11, 692 811 022 /604 930 022 !Dane kontaktowe

GEOMETR NIERUCHOMOŚCI

ul. Zegrzyńska 15B 05-110 Jabłonna

tel: +48 22 774 11 11

Geometr Nieruchomości

tel: +48 692 811 022

Osoba do kontaktu: Urszula Gabrysiak

 Wyślij wiadomość e-mail

  • powierzchnia: 90 m2
  • powierzchnia działki: 90 m2
  • piętro: 2 piętro
  • liczba pięter w budynku: 3 piętrowy
  • liczba pokoi: 4 pokoje
  • liczba łazienek: 1 łazienka
  • numer oferty: MS8675 - MS/8675
  • data dodania: 5 Styczeń 2019
  • data ostatniej aktualizacji: 11 Styczeń 2019

Dane kontaktowe

GEOMETR NIERUCHOMOŚCI

ul. Zegrzyńska 15B 05-110 Jabłonna

tel: +48 22 774 11 11

Geometr Nieruchomości

tel: +48 692 811 022

Osoba do kontaktu: Urszula Gabrysiak

 Wyślij wiadomość e-mail