O Firmie

Nasza firma na terenie powiatu legionowskiego pracuje już ponad 20 lat. Świadczymy kompleksowe usługi związane z obsługą geodezyjną a także pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Doradzamy jak znaleźć i kupić atrakcyjną nieruchomość a także jak z zyskiem ją sprzedać. Pomagamy szybko i bezboleśnie przejść przez drogę niezbędnych formalności w urzędach a także kontaktujemy z najlepszymi lokalnymi specjalistami z dziedziny nieruchomości. 

Szczegóły naszej oferty: 

Najszersza baza nieruchomości
Dysponujemy największą ofertą nieruchomości gruntowych na lokalnym rynku. Sprzedajemy działki pod zabudowę mieszkaniową ale również usługową i przemysłową.

Kompleksowa obsługa geodezyjna 
Zapewniamy kompleksową obsługę geodezyjną każdej inwestycji: mapy do celów projektowych, podziały nieruchomości, scalenia i podziały, mapy do celów sądowych, ustalanie i wytyczanie granic, tyczenie budynków oraz przyłączy, inwentaryzacje powykonawcze. 

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży 
Nasze pośrednictwo przy sprzedaży zaczynamy od przygotowania oferty.: uzgodnienia planu sprzedaży, możliwości podziału geodezyjnego, podjęcia wszelkich działań w celu zwiększenia wartości nieruchomości – te wszystkie czynności podejmujemy po to żeby zapewnić Państwu jak najlepsze warunki transakcji. 

Doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami 
Doskonale znany nam jest teren, na którym pracujemy. Wskażemy Państwu dobrą lokalizację, pomożemy uniknąć złych inwestycji, zapoznamy z miejscowym planem zagospodarowania, wyjaśnimy zawiłości prawne. Pomożemy bezpiecznie kupić lub sprzedać nieruchomość. 

Pomoc w znalezieniu niezbędnych specjalistów 
Rekomendujemy usługi sprawdzonych lokalnych specjalistów - notariuszy, architektów i inżynierów a także doradców finansowych i kredytowych. 

Pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności urzędowych 
Pozwolenia, decyzje administracyjne, wnioski, wypisy, mapy i wiele wiele innych … - to lista dokumentów, które często są niezbędne przy sprzedaży nieruchomości. Pomagamy je pozyskać żeby oszczędzić Państwa czas i przyspieszyć negocjacje z kontrahentami.